Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

BABYLON CUP 2017 - PŘIHLÁŠENÉ TÝMY LADIES 

1) Ice Girls (Středočešky)
2) MIX Team (Pardubice)
3) Růžovky 
4) Hangover team (Pardubice)
5) Cuba libre ladies (Hradec Králové)
6)
7)  

 

BABYLON CUP 2017 - PŘIHLÁŠENÉ TÝMY OPEN

1) SK Babylon Jaroměř »
2) Power Rangers (Jihlava)
3) Kanonieri (SVK - Bratislava)
4) Pivaři (Neratovice)
5) TJ Sokol Trstín (SVK)
6) Pampuch Team Liberec (B)
7) Vítěz tohoto zápasu (Hradec Králové)
8) LW Malibu (Ostrava)
9) Fortuna Team (Vlašim)
10) Kompotare (SVK - Nižný Hrabovec)
11) Pampuch Team Liberec
12) Jižní Sheepy (Praha)
13) MAGIX (SVK - Sereď)
14) Nagyszentjános (HUN)
15) FC Texas A (Nové Strašecí)
16) CK MED KIELCE (PL - Kielce)
17) VITO TEAM (Teplice)
18) Young Boys Prague
19) Doberáci (Kladno)
20) Káňata Broumov
21) VRD Sever 92 (Liberec)
22) Tatranky (Hostinné)
23) FC Brazil Kladno
24) Sparta Mratín (Praha)
25) Plejbojs (Jaroměř)
26) Union Kostelec (Kostelec nad Orlicí)
27) T.T.I. Team (Pardubice)
28) Dudáci (Plzeň)
29) FC Pivo (Praha)
30) Klub Odložených Mužů (Praha)
31) Mordor Team (Městec Králové)
32) FC Gigifufu (Zavidov)
33) Rébus (Jaroměř)
34) Gumotex Jaroměř
35) Golden Guns (Hradec Králové)
36) La Garda (České Budějovice)
37) Wayne´s team (Nové Město n. M.)
38) Miláno Jaroměř
39) BFK Orel HK (Hradec Králové)
40) TJ Spoje Praha
41) 1. FC Chachaři Ostrava 2007
42) Dynamo Bukvatubov (Kolín)
43) Antimove Pardubice
44) Squadra Azura (Jičín)
45) AC B2B Pekelnej stroj (Jihlava)
46) Azbestové žalúdky (SVK - Sereď)
47) SK Čmoudi (Náchod)
48) FC Velká Ledhuje (Police nad Metují)
49) Joga Bonito (Letohrad)
50) Selaví (Jaroměř)
51) Gigantes (Hradec Králové) 
52) U 17 (Jaroměř)
53) RB Chlumec (Chlumec n. C.)
54) Olympique (SVK - Galanta)
55) FK Boca Chotěboř
56) Černovci (SVK - Ružomberok)
57) FC Real Copa (Jaroměř)
58) FC Notor Střešovice
59) Liliputi (České Meziříčí)
60) Slovianin Woliborz (Pl)
61) ManŽdírnice United
62)
63) Engerau Boys 2015 (SVK - Bratislava)
64) SKS Kolín
65) Roma boys (Hradec Králové)
66)
67)
68)
69)
70)
71)
72)
73)
74)  
75)
76)  
77)  
78)  
79)  
80)  
81)  
82)  
83)  
84)  
85)  
Hejno ptáků (Hradec Králové)

© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi