Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

VÝSLEDKY Babylon cupu 2018

 

OPEN


PLAY OFF - FINÁLOVÝ PAVOUK

 

TOP 32  
FC VITO Team (Teplice)   Borussia Dortšpunt Forever 6 : 1  
Miláno Jaroměř   Gami sport Třinec 1 : 2  
Wayne´s team (Nové Město n.M.)   Stará dáma (Nový Bydžov) 1 : 2  
JSOU TO LŮZY (Pátek)   Joga bonito (Letohrad) 1 : 0  
Dudáci (Plzeň)   No Name (Pardubice) 5 : 1  
BANÁNI (Nové Město na M.)   Káňata Broumov 0 : 2  
Mordor Team (Městec Králové)   RETRORAPID (PL-Bielsko-Biała) 6 : 2  
MAGIX (SVK - Sereď)   FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 2 : 0  
Golden Guns (Hradec Králové)   FC WarriorS (Praha) 7 : 0  
Fc Brazil Kladno   Kanárci (Olomouc) 5 : 1  
Klub odložených mužů (Praha)   Rébus (Jaroměř) 4 : 0  
SK Babylon Jaroměř   Doberáci (Kladno) 2 : 1 p
TJ Spoje Praha   Vítěz tohoto zápasu (HK) 1 : 0  
Výšinka Team (Turnov)   FC TEXAS Nové Strašecí 5 : 0  
FC BEPON (SVK-Bratislava)   Plejbojs (Jaroměř) 3 : 0  
Los Galácticos (Rakovník)   1. FC Praha 2 : 4  
OSMIFIÁLE (TOP 16)  
FC VITO Team (Teplice)   Gami sport Třinec 2 : 1 p
Stará dáma (Nový Bydžov)   JSOU TO LŮZY (Pátek) 4 : 1  
Dudáci (Plzeň)   Káňata Broumov 0   1  
Mordor Team (Městec Králové)   MAGIX (SVK - Sereď) 2 : 0  
Golden Guns (Hradec Králové)   Fc Brazil Kladno 5 : 0  
Klub odložených mužů (Praha)   SK Babylon Jaroměř 1 : 2  
TJ Spoje Praha   Výšinka Team (Turnov) 2 : 0  
FC BEPON (SVK-Bratislava)   1. FC Praha 2 : 0  
ČTVRTFINÁLE  
FC VITO Team (Teplice)   Stará dáma (Nový Bydžov) 0 : 1  
Káňata Broumov   Mordor Team (Městec Králové) 0 : 1  
Golden Guns (Hradec Králové)   SK Babylon Jaroměř 4 : 0  
TJ Spoje Praha   FC BEPON (SVK-Bratislava) 2 : 0  
SEMIFINÁLE  
Stará dáma (Nový Bydžov)   Mordor Team (Městec Králové) 1 : 3  
Golden Guns (Hradec Králové)   TJ Spoje Praha 3 : 2 p
o 3. místo  
Stará dáma (Nový Bydžov)   TJ Spoje Praha 2 : 0  
FINÁLE  
Mordor Team (Městec Králové)   Golden Guns (Hradec Králové) 0 : 2  

 

 

FINALOVÉ SKUPINY - NEDĚLE

 

Skupina SF A - hřiště č. 1
Pampuch Team Liberec : Fc Brazil Kladno 0 : 0
1. FC Praha : FC VITO Team (Teplice) 0 : 1
RETRORAPID (PL-Bielsko-Biała) : Pampuch Team Liberec 1 : 1
Fc Brazil Kladno : 1. FC Praha 1 : 3
RETRORAPID (PL-Bielsko-Biała) : FC VITO Team (Teplice) 1 : 1
Pampuch Team Liberec : 1. FC Praha 2 : 2
FC VITO Team (Teplice) : Fc Brazil Kladno 0 : 0
RETRORAPID (PL-Bielsko-Biała) : 1. FC Praha 1 : 1
Pampuch Team Liberec : FC VITO Team (Teplice) 2 : 3
RETRORAPID (PL-Bielsko-Biała) : Fc Brazil Kladno 2 : 3

 

P Skupina SF A - hřiště č. 1 V R P Skóre B
1 FC VITO Team (Teplice) 2 2 0 5 : 3 8
2 1. FC Praha 1 2 1 6 : 5 5
3 Fc Brazil Kladno 1 2 1 4 : 5 5
4 RETRORAPID (PL-Bielsko-Biała) 0 3 1 5 : 6 3
5 Pampuch Team Liberec 0 3 1 5 : 6 3

 

Skupina SF B - hřiště č. 2
SK Babylon Jaroměř : FC TEXAS Nové Strašecí 1 : 4
Bombardáci Větřní : No Name (Pardubice) 1 : 5
Wayne´s team (Nové Město n.M.) : SK Babylon Jaroměř 1 : 1
FC TEXAS Nové Strašecí : Bombardáci Větřní 2 : 0
Wayne´s team (N. Město n.M.) : No Name (Pardubice) 3 : 0
SK Babylon Jaroměř : Bombardáci Větřní 2 : 0
No Name (Pardubice) : FC TEXAS Nové Strašecí 1 : 1
Wayne´s team (Nové Město n.M.) : Bombardáci Větřní 4 : 5
SK Babylon Jaroměř : No Name (Pardubice) 2 : 1
Wayne´s team (N. Město n.M.) : FC TEXAS Nové Strašecí 2 : 0

 

P Skupina SF B - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1 Wayne´s team (Nové Město n.M.) 2 1 0 10 : 6 7
2 FC TEXAS Nové Strašecí 2 1 1 7 : 4 7
3 SK Babylon Jaroměř 2 1 1 6 : 6 7
4 No Name (Pardubice) 1 1 2 7 : 7 4
5 Bombardáci Větřní 1 0 3 6 : 13 3



Skupina SF C - hřiště č. 3
Výšinka Team (Turnov) : Doberáci (Kladno) 1 : 1
Dudáci (Plzeň) : Rojo Blancos (Knovíz) 3 : 2
Stará dáma (Nový Bydžov) : Výšinka Team (Turnov) 2 : 5
Doberáci (Kladno) : Dudáci (Plzeň) 2 : 1
Stará dáma (Nový Bydžov) : Rojo Blancos (Knovíz) 2 : 0
Výšinka Team (Turnov) : Dudáci (Plzeň) 2 : 3
Rojo Blancos (Knovíz) : Doberáci (Kladno) 0 : 2
Stará dáma (Nový Bydžov) : Dudáci (Plzeň) 1 : 4
Výšinka Team (Turnov) : Rojo Blancos (Knovíz) 7 : 2
Stará dáma (Nový Bydžov) : Doberáci (Kladno) 3 : 3

 

P Skupina SF C - hřiště č. 3 V R P Skóre B
1 Dudáci (Plzeň) 3 0 1 11 : 7 9
2 Doberáci (Kladno) 2 2 0 8 : 5 8
3 Výšinka Team (Turnov) 2 1 1 15 : 8 7
4 Stará dáma (Nový Bydžov) 1 1 2 8 : 12 4
5 Rojo Blancos (Knovíz) 0 0 4 4 : 14 0

 

Skupina SF D - hřiště č. 4
Kanárci (Olomouc) : Borussia Dortšpunt Forever 2 : 0
Los Galácticos (Rakovník) : Mordor Team (Městec Králové) 0 : 3
Nagyszentjános (HUN) : Kanárci (Olomouc) 3 : 3
Borussia Dortšpunt Forever : Los Galácticos (Rakovník) 0 : 3
Nagyszentjános (HUN) : Mordor Team (Městec Králové) 1 : 2
Kanárci (Olomouc) : Los Galácticos (Rakovník) 3 : 1
Mordor Team (Městec Králové) : Borussia Dortšpunt Forever 4 : 0
Nagyszentjános (HUN) : Los Galácticos (Rakovník) 0 : 6
Kanárci (Olomouc) : Mordor Team (Městec Králové) 1 : 1
Nagyszentjános (HUN) : Borussia Dortšpunt Forever 3 : 4

 

P Skupina SF D - hřiště č. 4 V R P Skóre B
1 Mordor Team (Městec Králové) 3 1 0 10 : 2 10
2 Kanárci (Olomouc) 2 2 0 9 : 5 8
3 Los Galácticos (Rakovník) 2 0 2 10 : 6 6
4 Borussia Dortšpunt Forever 1 0 3 4 : 12 3
5 Nagyszentjános (HUN) 0 1 3 7 : 15 1

 

Skupina SF E - hřiště č. 5
Golden Guns (Hradec Králové) : Nok Su Kaw Dobřív 3 : 0
Plejbojs (Jaroměř) : Miláno Jaroměř 1 : 3
FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : Golden Guns (Hradec Králové) 0 : 2
Nok Su Kaw Dobřív : Plejbojs (Jaroměř) 0 : 3
FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : Miláno Jaroměř 1 : 0
Golden Guns (Hradec Králové) : Plejbojs (Jaroměř) 3 : 0
Miláno Jaroměř : Nok Su Kaw Dobřív 3 : 0
FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : Plejbojs (Jaroměř) 2 : 1
Golden Guns (Hradec Králové) : Miláno Jaroměř 1 : 0
FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : Nok Su Kaw Dobřív 3 : 0

 

P Skupina SF E - hřiště č. 5 V R P Skóre B
1 Golden Guns (Hradec Králové) 4 0 0 9 : 0 12
2 FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 3 0 1 6 : 3 9
3 Miláno Jaroměř 2 0 2 6 : 3 6
4 Plejbojs (Jaroměř) 1 0 3 5 : 8 3
5 Nok Su Kaw Dobřív 0 0 4 0 : 12 0

 

Skupina SF F - hřiště č. 6
Káňata Broumov : Klub odložených mužů (Praha) 0 : 1
Joga bonito (Letohrad) : WHW (SVK - Bernolakovo) 3 : 0
Vítěz tohoto zápasu (HK) : Káňata Broumov 1 : 1
Klub odložených mužů (Praha) : Joga bonito (Letohrad) 1 : 1
Vítěz tohoto zápasu (HK) : WHW (SVK - Bernolakovo) 4 : 2
Káňata Broumov : Joga bonito (Letohrad) 3 : 0
WHW (SVK - Bernolakovo) : Klub odložených mužů (Praha) 2 : 2
Vítěz tohoto zápasu (HK) : Joga bonito (Letohrad) 0 : 2
Káňata Broumov : WHW (SVK - Bernolakovo) 4 : 1
Vítěz tohoto zápasu (HK) : Klub odložených mužů (Praha) 0 : 1

 

P Skupina SF F - hřiště č. 6 V R P Skóre B
1 Klub odložených mužů (Praha) 2 2 0 5 : 3 8
2 Káňata Broumov 2 1 0 8 : 3 7
3 Joga bonito (Letohrad) 2 1 1 6 : 4 7
4 Vítěz tohoto zápasu (HK) 1 1 2 5 : 6 4
5 WHW (SVK - Bernolakovo) 1 1 2 5 : 13 1

 

Skupina SF G - hřiště č. 7
TJ Spoje Praha : JSOU TO LŮZY (Pátek) 0 : 3
Rébus (Jaroměř) : BANÁNI (Nové Město na M.) 3 : 0
Kolonka (Trutnov) : TJ Spoje Praha 0 : 6
JSOU TO LŮZY (Pátek) : Rébus (Jaroměř) 1 : 4
Kolonka (Trutnov) : BANÁNI (Nové Město na M.) 0 : 3
TJ Spoje Praha : Rébus (Jaroměř) 4 : 0
BANÁNI (Nové Město na M.) : JSOU TO LŮZY (Pátek) 0 : 2
Kolonka (Trutnov) : Rébus (Jaroměř) 0 : 3
TJ Spoje Praha : BANÁNI (Nové Město na M.) 3 : 0
Kolonka (Trutnov) : JSOU TO LŮZY (Pátek) 4 : 4

 

P Skupina SF G - hřiště č. 7 V R P Skóre B
1 TJ Spoje Praha 3 0 1 13 : 3 9
2 JSOU TO LŮZY (Pátek) 2 1 0 10 : 8 7
3 BANÁNI (Nové Město na M.) 2 0 2 5 : 6 6
4 Rébus (Jaroměř) 2 0 2 8 : 7 6
5 Kolonka (Trutnov) 0 1 3 4 : 16 1

 

Skupina SF H - hřiště č. 8
MAGIX (SVK - Sereď) : Zacapa (Praha) 5 : 2
Gami sport Třinec : FC WarriorS (Praha) 4 : 2
FC BEPON (SVK-Bratislava) : MAGIX (SVK - Sereď) 4 : 1
Zacapa (Praha) : Gami sport Třinec 0 : 6
FC BEPON (SVK-Bratislava) : FC WarriorS (Praha) 3 : 1
MAGIX (SVK - Sereď) : Gami sport Třinec 1 : 4
FC WarriorS (Praha) : Zacapa (Praha) 7 : 1
FC BEPON (SVK-Bratislava) : Gami sport Třinec 2 : 2
MAGIX (SVK - Sereď) : FC WarriorS (Praha) 4 : 2
FC BEPON (SVK-Bratislava) : Zacapa (Praha) 10 : 0

 

P Skupina SF H - hřiště č. 8 V R P Skóre B
1 FC BEPON (SVK-Bratislava) 3 1 0 19 : 4 10
2 Gami sport Třinec 3 1 0 16 : 5 10
3 MAGIX (SVK - Sereď) 2 0 2 11 : 12 6
4 FC WarriorS (Praha) 1 0 3 12 : 12 3
5 Zacapa (Praha) 0 0 4 3 : 28 0



zpět | 2018-07-09 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi