Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

BABYLON CUP 2018 -  VÝSLEDKY ZÁKLADNÍCH SKUPIN

ZÁKLADNÍ SKUPINY - SOBOTA

 

Skupina A - hřiště č. 1
Squadra Azura (Jičín) : FC WarriorS (Praha) 1 : 3
Pampuch Team Liberec : WHW (SVK - Bernolakovo) 6 : 1
FC TEXAS Nové Strašecí : Squadra Azura (Jičín) 3 : 1
FC WarriorS (Praha) : Pampuch Team Liberec 1 : 3
FC TEXAS Nové Strašecí : WHW (SVK - Bernolakovo) 3 : 1
Squadra Azura (Jičín) : Pampuch Team Liberec 1 : 3
WHW (SVK - Bernolakovo) : FC WarriorS (Praha) 4 : 2
FC TEXAS Nové Strašecí : Pampuch Team Liberec 1 : 3
Squadra Azura (Jičín) : WHW (SVK - Bernolakovo) 1 : 3
FC TEXAS Nové Strašecí : FC WarriorS (Praha) 2 : 7

 

P Skupina A - hřiště č. 1 V R P Skóre B
1 Pampuch Team Liberec 4 0 0 15 : 4 12
2 FC WarriorS (Praha) 2 0 2 10 : 10 6
3 WHW (SVK - Bernolakovo) 2 0 2 9 : 12 6
4 FC TEXAS Nové Strašecí 2 0 2 9 : 12 6
5 Squadra Azura (Jičín) 0 0 4 4 : 12 0

 

 

 

Skupina B - hřiště č. 2
Fc Brazil Kladno : Stará dáma (Nový Bydžov) 1 : 1
SK Babylon Jaroměř : BANÁNI (Nové Město n. Mor.) 1 : 0
Kompotare (SVK - N. Hrabovec) : Fc Brazil Kladno 1 : 3
Stará dáma (Nový Bydžov) : SK Babylon Jaroměř 2 : 2
Kompotare (SVK - N. Hrabovec) : BANÁNI (Nové Město na Mor.) 0 : 4
Fc Brazil Kladno : SK Babylon Jaroměř 0 : 7
BANÁNI (Nové Město na Mor.) : Stará dáma (Nový Bydžov) 1 : 0
Kompotare (SVK - N. Hrabovec) : SK Babylon Jaroměř 1 : 6
Fc Brazil Kladno : BANÁNI (Nové Město na Mor.) 1 : 5
Kompotare (SVK - N. Hrabovec) : Stará dáma (Nový Bydžov) 4 : 7

 

P Skupina B - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1 SK Babylon Jaroměř 3 1 0 16 : 3 10
2 BANÁNI (Nové Město n. Mor.) 3 0 1 10 : 2 9
3 Stará dáma (Nový Bydžov) 1 2 1 10 : 8 5
4 Fc Brazil Kladno 1 1 2 5 : 14 4
5 Kompotare (SVK - N. Hrabovec) 0 0 4 6 : 20 0

 

 

 

Skupina C - hřiště č. 3
Kanonieri (SVK- Bratislava) : Wayne´s team (N. Město n.M.) 0 : 3
Výšinka Team : Joga bonito (Letohrad) 1 : 0
Borussia Dortšpunt Forever : Kanonieri (SVK- Bratislava) 3 : 3
Wayne´s team (N. Město n.M.) : Výšinka Team 4 : 2
Borussia Dortšpunt Forever : Joga bonito (Letohrad) 0 : 3
Kanonieri (SVK- Bratislava) : Výšinka Team 0 : 10
Joga bonito (Letohrad) : Wayne´s team (Nové Město n.M.) 3 : 2
Borussia Dortšpunt Forever : Výšinka Team 1 : 3
Kanonieri (SVK- Bratislava) : Joga bonito (Letohrad) 2 : 3
Borussia Dortšpunt Forever : Wayne´s team (Nové Město n.M.) 2 : 2

 

P Skupina C - hřiště č. 3 V R P Skóre B
1 Výšinka Team 3 0 1 16 : 5 9
2 Joga bonito (Letohrad) 3 0 1 9 : 5 9
3 Wayne´s team (Nové Město n.M.) 2 1 1 11 : 7 7
4 Borussia Dortšpunt Forever 0 2 2 6 : 11 2
5 Kanonieri (SVK- Bratislava) 0 1 3 5 : 19 1

 

 

Skupina D - hřiště č. 4
Pivaři (Neratovice) : Doberáci (Kladno) 0 : 2
Plejbojs (Jaroměř) : RETRORAPID (PL-Bielsko-Biała) 3 : 3
Kanárci (Olomouc) : Pivaři (Neratovice) 1 : 0
Doberáci (Kladno) : Plejbojs (Jaroměř) 2 : 2
Kanárci (Olomouc) : RETRORAPID (PL-Bielsko-Biała) 5 : 4
Pivaři (Neratovice) : Plejbojs (Jaroměř) 0 : 2
RETRORAPID (PL-Bielsko-Biała) : Doberáci (Kladno) 1 : 1
Kanárci (Olomouc) : Plejbojs (Jaroměř) 1 : 1
Pivaři (Neratovice) : RETRORAPID (PL-Bielsko-Biała) 3 : 6
Kanárci (Olomouc) : Doberáci (Kladno) 4 : 1

 

P Skupina D - hřiště č. 4 V R P Skóre B
1 Kanárci (Olomouc) 3 1 0 11 : 6 10
2 Plejbojs (Jaroměř) 1 3 0 8 : 6 6
3 RETRORAPID (PL-Bielsko-Biała) 1 2 1 14 : 12 5
4 Doberáci (Kladno) 1 2 1 6 : 7 5
5 Pivaři (Neratovice) 0 0 4 3 : 11 0

 

 

Skupina E - hřiště č. 5
Sokol Trstín (SVK) : Rojo Blancos (Knovíz) 2 : 3
Klub odložených mužů (Praha) : Golden Guns (Hradec Králové) 1 : 11
Los Galácticos (Rakovník) : Sokol Trstín (SVK) 7 : 1
Rojo Blancos (Knovíz) : Klub odložených mužů (Praha) 3 : 2
Los Galácticos (Rakovník) : Golden Guns (Hradec Králové) 0 : 6
Sokol Trstín (SVK) : Klub odložených mužů (Praha) 0 : 3
Golden Guns (Hradec Králové) : Rojo Blancos (Knovíz) 9 : 0
Los Galácticos (Rakovník) : Klub odložených mužů (Praha) 4 : 2
Sokol Trstín (SVK) : Golden Guns (Hradec Králové) 0 : 5
Los Galácticos (Rakovník) : Rojo Blancos (Knovíz) 7 : 1

 

P Skupina E - hřiště č. 5 V R P Skóre B
1 Golden Guns (Hradec Králové) 4 0 0 31 : 1 12
2 Los Galácticos (Rakovník) 3 0 1 18 : 10 9
3 Rojo Blancos (Knovíz) 2 0 2 7 : 20 6
4 Klub odložených mužů (Praha) 1 0 3 8 : 18 3
5 Sokol Trstín (SVK) 0 0 4 3 : 18 0

 

 

Skupina G - hřiště č. 1
Káňata Broumov : Nok Su Kaw Dobřív 2 : 3
1.FC Chachaři Ostrava 2007 : Mordor Team (Městec Králové) 0 : 2
Dudáci (Plzeň) : Káňata Broumov 0 : 2
Nok Su Kaw Dobřív : 1.FC Chachaři Ostrava 2007 3 : 1
Dudáci (Plzeň) : Mordor Team (Městec Králové) 1 : 1
Káňata Broumov : 1.FC Chachaři Ostrava 2007 4 : 1
Mordor Team (Městec Králové) : Nok Su Kaw Dobřív 7 : 3
Dudáci (Plzeň) : 1.FC Chachaři Ostrava 2007 7 : 1
Káňata Broumov : Mordor Team (Městec Králové) 2 : 1
Dudáci (Plzeň) : Nok Su Kaw Dobřív 4 : 0

 

P Skupina G - hřiště č. 1 V R P Skóre B
1 Káňata Broumov 3 0 1 10 : 5 9
2 Dudáci (Plzeň) 2 1 1 12 : 4 7
3 Mordor Team (Městec Králové) 2 1 1 11 : 6 7
4 Nok Su Kaw Dobřív 2 0 2 9 : 14 6
5 1.FC Chachaři Ostrava 2007 0 0 4 3 : 16 0

 

 

Skupina H - hřiště č. 2
FK Rapid Havířov : FC BEPON (SVK-Bratislava) 0 : 2
Bombardáci Větřní : Miláno Jaroměř 3 : 3
TJ Spoje Praha : FK Rapid Havířov 3 : 0
FC BEPON (SVK-Bratislava) : Bombardáci Větřní 1 : 2
TJ Spoje Praha : Miláno Jaroměř 1 : 2
FK Rapid Havířov : Bombardáci Větřní 0 : 7
Miláno Jaroměř : FC BEPON (SVK-Bratislava) 0 : 4
TJ Spoje Praha : Bombardáci Větřní 4 : 0
FK Rapid Havířov : Miláno Jaroměř 0 : 5
TJ Spoje Praha : FC BEPON (SVK-Bratislava) 3 : 2

 

P Skupina H - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1 TJ Spoje Praha 3 0 1 11 : 4 9
2 Bombardáci Větřní 2 1 1 12 : 8 7
3 Miláno Jaroměř 2 1 1 10 : 8 7
4 FC BEPON (SVK-Bratislava) 2 0 2 9 : 5 6
5 FK Rapid Havířov 0 0 4 0 : 17 0

 

 

Skupina I - hřiště č. 4
MAGIX (SVK - Sereď) : Copa Barca (Jaroměř) 5 : 1
1. FC Praha : Kolonka (Trutnov) 5 : 2
FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : MAGIX (SVK - Sereď) 1 : 3
Copa Barca (Jaroměř) : 1. FC Praha 0 : 4
FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : Kolonka (Trutnov) 4 : 1
MAGIX (SVK - Sereď) : 1. FC Praha 2 : 3
Kolonka (Trutnov) : Copa Barca (Jaroměř) 2 : 0
FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : 1. FC Praha 2 : 1
MAGIX (SVK - Sereď) : Kolonka (Trutnov) 4 : 1
FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : Copa Barca (Jaroměř) 11 : 1

 

P Skupina I - hřiště č. 4 V R P Skóre B
1 MAGIX (SVK - Sereď) 3 0 1 14 : 6 9
2 1. FC Praha 3 0 1 13 : 6 9
3 FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 3 0 1 18 : 6 9
4 Kolonka (Trutnov) 1 0 3 6 : 13 3
5 Copa Barca (Jaroměř) 0 0 4 2 : 22 0

 

Skupina J - hřiště č. 5
Gami sport Třinec : FC Gigifufu (Zavidov) 11 : 0
FC VITO Team (Teplice) : Vítěz tohoto zápasu (HK) 0 : 0
JSOU TO LŮZY : Gami sport Třinec 1 : 2
FC Gigifufu (Zavidov) : FC VITO Team (Teplice) 0 : 8
JSOU TO LŮZY : Vítěz tohoto zápasu (HK) 0 : 4
Gami sport Třinec : FC VITO Team (Teplice) 0 : 0
Vítěz tohoto zápasu (HK) : FC Gigifufu (Zavidov) 5 : 0
JSOU TO LŮZY : FC VITO Team (Teplice) 0 : 3
Gami sport Třinec : Vítěz tohoto zápasu (HK) 2 : 0
JSOU TO LŮZY : FC Gigifufu (Zavidov) 2 : 0

 

P Skupina J - hřiště č. 5 V R P Skóre B
1 Gami sport Třinec 3 1 0 15 : 1 10
2 FC VITO Team (Teplice) 2 2 0 11 : 0 8
3 Vítěz tohoto zápasu (HK) 2 1 1 9 : 2 7
4 JSOU TO LŮZY 1 0 3 3 : 9 3
5 FC Gigifufu (Zavidov) 0 0 4 0 : 26 0

 

 

Skupina K - hřiště č. 6
Nagyszentjános (HUN) : Zacapa (Praha) 3 : 1
Rébus (Jaroměř) : White Riders (Kolín) 2 : 0
No Name (Pardubice) : Nagyszentjános (HUN) 4 : 0
Zacapa (Praha) : Rébus (Jaroměř) 1 : 3
No Name (Pardubice) : White Riders (Kolín) 4 : 2
Nagyszentjános (HUN) : Rébus (Jaroměř) 4 : 7
White Riders (Kolín) : Zacapa (Praha) 0 : 2
No Name (Pardubice) : Rébus (Jaroměř) 0 : 0
Nagyszentjános (HUN) : White Riders (Kolín) 11 : 1
No Name (Pardubice) : Zacapa (Praha) 3 : 2

 

P Skupina K - hřiště č. 6 V R P Skóre B
1 Rébus (Jaroměř) 3 1 0 12 : 5 10
2 No Name (Pardubice) 3 1 0 11 : 4 10
3 Nagyszentjános (HUN) 2 0 2 18 : 13 6
4 Zacapa (Praha) 1 0 3 6 : 9 3
5 White Riders (Kolín) 0 0 4 3 : 19 0

zpět | 2018-07-09 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi