Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

ROZLOSOVÁNÍ Babylon cupu 2018

 


OPEN

DOPOLEDNE - RŮŽOVKA - 8:30 až 13:30

 

 

Skupina A - hřiště č. 1
Squadra Azura (Jičín) : FC WarriorS (Praha)   :  
Pampuch Team Liberec : WHW (SVK - Bernolakovo)   :  
FC TEXAS Nové Strašecí : Squadra Azura (Jičín)   :  
FC WarriorS (Praha) : Pampuch Team Liberec   :  
FC TEXAS Nové Strašecí : WHW (SVK - Bernolakovo)   :  
Squadra Azura (Jičín) : Pampuch Team Liberec   :  
WHW (SVK - Bernolakovo) : FC WarriorS (Praha)   :  
FC TEXAS Nové Strašecí : Pampuch Team Liberec   :  
Squadra Azura (Jičín) : WHW (SVK - Bernolakovo)   :  
FC TEXAS Nové Strašecí : FC WarriorS (Praha)   :  

 

P Skupina A - hřiště č. 1 V R P Skóre B
1 Squadra Azura (Jičín)         :    
2 Pampuch Team Liberec         :    
3 WHW (SVK - Bernolakovo)         :    
4 FC TEXAS Nové Strašecí         :    
5 FC WarriorS (Praha)         :    

 

 

Skupina B - hřiště č. 2
Fc Brazil Kladno : Stará dáma (Nový Bydžov)   :  
SK Babylon Jaroměř : BANÁNI (Nové Město na Moravě)   :  
Kompotare (SVK - Nižný Hrabovec) : Fc Brazil Kladno   :  
Stará dáma (Nový Bydžov)
: SK Babylon Jaroměř   :  
Kompotare (SVK - Nižný Hrabovec) : BANÁNI (Nové Město na Moravě)   :  
Fc Brazil Kladno : SK Babylon Jaroměř   :  
BANÁNI (Nové Město na Moravě) : Stará dáma (Nový Bydžov)
  :  
Kompotare (SVK - Nižný Hrabovec) : SK Babylon Jaroměř   :  
Fc Brazil Kladno : BANÁNI (Nové Město na Moravě)   :  
Kompotare (SVK - Nižný Hrabovec) : Stará dáma (Nový Bydžov)
  :  

 

P Skupina B - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1 Fc Brazil Kladno         :    
2 SK Babylon Jaroměř         :    
3 BANÁNI (Nové Město na Moravě)         :    
4 Kompotare (SVK - N. Hrabovec)         :    
5 Stará dáma (Nový Bydžov)
        :    

 

 

Skupina C - hřiště č. 3
Kanonieri (SVK- Bratislava) : Wayne´s team (Nové Město n.M.)   :  
Výšinka Team : Joga bonito (Letohrad)   :  
Borussia Dortšpunt Forever : Kanonieri (SVK- Bratislava)   :  
Wayne´s team (Nové Město n.M.) : Výšinka Team   :  
Borussia Dortšpunt Forever : Joga bonito (Letohrad)   :  
Kanonieri (SVK- Bratislava) : Výšinka Team   :  
Joga bonito (Letohrad) : Wayne´s team (Nové Město n.M.)   :  
Borussia Dortšpunt Forever : Výšinka Team   :  
Kanonieri (SVK- Bratislava) : Joga bonito (Letohrad)   :  
Borussia Dortšpunt Forever : Wayne´s team (Nové Město n.M.)   :  

 

P Skupina C - hřiště č. 3 V R P Skóre B
1 Kanonieri (SVK- Bratislava)         :    
2 Výšinka Team         :    
3 Joga bonito (Letohrad)         :    
4 Borussia Dortšpunt Forever         :    
5 Wayne´s team (Nové Město n.M.)         :    

 

 

Skupina D - hřiště č. 4
Pivaři (Neratovice) : Doberáci (Kladno)   :  
Plejbojs (Jaroměř) : RETRORAPID (PL-Bielsko-Biała)   :  
Kanárci (Olomouc) : Pivaři (Neratovice)   :  
Doberáci (Kladno) : Plejbojs (Jaroměř)   :  
Kanárci (Olomouc) : RETRORAPID (PL-Bielsko-Biała)   :  
Pivaři (Neratovice) : Plejbojs (Jaroměř)   :  
RETRORAPID (PL-Bielsko-Biała) : Doberáci (Kladno)   :  
Kanárci (Olomouc) : Plejbojs (Jaroměř)   :  
Pivaři (Neratovice) : RETRORAPID (PL-Bielsko-Biała)   :  
Kanárci (Olomouc) : Doberáci (Kladno)   :  

 

P Skupina D - hřiště č. 4 V R P Skóre B
1 Pivaři (Neratovice)         :    
2 Plejbojs (Jaroměř)         :    
3 RETRORAPID (PL-Bielsko-Biała)         :    
4 Kanárci (Olomouc)         :    
5 Doberáci (Kladno)         :    

 

 

Skupina E - hřiště č. 5
Sokol Trstín (SVK) : Rojo Blancos (Knovíz)   :  
Klub odložených mužů (Praha) : Golden Guns (Hradec Králové)   :  
Los Galácticos (Rakovník) : Sokol Trstín (SVK)   :  
Rojo Blancos (Knovíz) : Klub odložených mužů (Praha)   :  
Los Galácticos (Rakovník) : Golden Guns (Hradec Králové)   :  
Sokol Trstín (SVK) : Klub odložených mužů (Praha)   :  
Golden Guns (Hradec Králové) : Rojo Blancos (Knovíz)   :  
Los Galácticos (Rakovník) : Klub odložených mužů (Praha)   :  
Sokol Trstín (SVK) : Golden Guns (Hradec Králové)   :  
Los Galácticos (Rakovník) : Rojo Blancos (Knovíz)   :  

 

P Skupina E - hřiště č. 5 V R P Skóre B
1 Sokol Trstín (SVK)         :    
2 Klub odložených mužů (Praha)         :    
3 Golden Guns (Hradec Králové)         :    
4 Los Galácticos (Rakovník)         :    
5 Rojo Blancos (Knovíz)         :    

 

 

 

ODPOLEDNE - RŮŽOVKA - 14:00 až 19:00

 

Skupina G - hřiště č. 1
Káňata Broumov : Nok Su Kaw Dobřív   :  
1.FC Chachaři Ostrava 2007 : Mordor Team (Městec Králové)   :  
Dudáci (Plzeň) : Káňata Broumov   :  
Nok Su Kaw Dobřív : 1.FC Chachaři Ostrava 2007   :  
Dudáci (Plzeň) : Mordor Team (Městec Králové)   :  
Káňata Broumov : 1.FC Chachaři Ostrava 2007   :  
Mordor Team (Městec Králové) : Nok Su Kaw Dobřív   :  
Dudáci (Plzeň) : 1.FC Chachaři Ostrava 2007   :  
Káňata Broumov : Mordor Team (Městec Králové)   :  
Dudáci (Plzeň) : Nok Su Kaw Dobřív   :  

 

P Skupina G - hřiště č. 1 V R P Skóre B
1 Káňata Broumov         :    
2 1.FC Chachaři Ostrava 2007         :    
3 Mordor Team (Městec Králové)         :    
4 Dudáci (Plzeň)         :    
5 Nok Su Kaw Dobřív         :    

 

 

 

Skupina H - hřiště č. 2
FK Rapid Havířov : FC BEPON (SVK-Bratislava)   :  
Bombardáci Větřní : Miláno Jaroměř   :  
TJ Spoje Praha : FK Rapid Havířov   :  
FC BEPON (SVK-Bratislava) : Bombardáci Větřní   :  
TJ Spoje Praha : Miláno Jaroměř   :  
FK Rapid Havířov : Bombardáci Větřní   :  
Miláno Jaroměř : FC BEPON (SVK-Bratislava)   :  
TJ Spoje Praha : Bombardáci Větřní   :  
FK Rapid Havířov : Miláno Jaroměř   :  
TJ Spoje Praha : FC BEPON (SVK-Bratislava)   :  



P Skupina H - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1 FK Rapid Havířov         :    
2 Bombardáci Větřní         :    
3 Miláno Jaroměř         :    
4 TJ Spoje Praha         :    
5 FC BEPON (SVK-Bratislava)         :    


 

Skupina I - hřiště č. 4
MAGIX (SVK - Sereď) : COPA BARCA (Jaroměř)
  :  
1. FC Praha : Kolonka (Trutnov)   :  
FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : MAGIX (SVK - Sereď)   :  
COPA BARCA (Jaroměř)
: 1. FC Praha   :  
FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : Kolonka (Trutnov)   :  
MAGIX (SVK - Sereď) : 1. FC Praha   :  
Kolonka (Trutnov) : COPA BARCA (Jaroměř)
  :  
FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : 1. FC Praha   :  
MAGIX (SVK - Sereď) : Kolonka (Trutnov)   :  
FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : COPA BARCA (Jaroměř)
  :  

 

P Skupina I - hřiště č. 4 V R P Skóre B
1 MAGIX (SVK - Sereď)         :    
2 1. FC Praha         :    
3 Kolonka (Trutnov)         :    
4 FC Velká Ledhuje (Police n. M.)         :    
5 COPA BARCA (Jaroměř)         :    

 

 

Skupina J - hřiště č. 5
Gami sport Třinec : FC Gigifufu (Zavidov)   :  
FC VITO Team (Teplice) : Vítěz tohoto zápasu (HK)   :  
JSOU TO LŮZY : Gami sport Třinec   :  
FC Gigifufu (Zavidov) : FC VITO Team (Teplice)   :  
JSOU TO LŮZY : Vítěz tohoto zápasu (HK)   :  
Gami sport Třinec : FC VITO Team (Teplice)   :  
Vítěz tohoto zápasu (HK) : FC Gigifufu (Zavidov)   :  
JSOU TO LŮZY : FC VITO Team (Teplice)   :  
Gami sport Třinec : Vítěz tohoto zápasu (HK)   :  
JSOU TO LŮZY : FC Gigifufu (Zavidov)   :  

 

P Skupina J - hřiště č. 5 V R P Skóre B
1 Gami sport Třinec         :    
2 FC VITO Team (Teplice)         :    
3 Vítěz tohoto zápasu (HK)         :    
4 JSOU TO LŮZY         :    
5 FC Gigifufu (Zavidov)         :    

 

 

Skupina K - hřiště č. 6
Nagyszentjános (HUN) : Zacapa (Praha)   :  
Rébus (Jaroměř) : White Riders (Kolín)   :  
No Name : Nagyszentjános (HUN)   :  
Zacapa (Praha) : Rébus (Jaroměř)   :  
No Name (Pardubice) : White Riders (Kolín)   :  
Nagyszentjános (HUN) : Rébus (Jaroměř)   :  
White Riders (Kolín) : Zacapa (Praha)   :  
No Name (Pardubice) : Rébus (Jaroměř)   :  
Nagyszentjános (HUN) : White Riders (Kolín)   :  
No Name (Pardubice) : Zacapa (Praha)   :  

 

P Skupina K - hřiště č. 6 V R P Skóre B
1 Nagyszentjános (HUN)         :    
2 Rébus (Jaroměř)         :    
3 White Riders (Kolín)         :    
4 No Name         :    
5 Zacapa (Praha)         :    

zpět | 2018-07-06 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi