Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

VÝSLEDKY Babylon cupu 2017

 

LADIES

 

Skupina LADIES - hřiště č. 3
Cuba Libre Ladies (HK) : ICE GIRLS (Středočeský kraj) 5 : 1
Růžovky (Jaroměř) : MIX Team (Pardubice) 2 : 2
Hangover team (Pardubice) : Cuba Libre Ladies (HK) 2 : 4
ICE GIRLS (Středočeský kraj) : Růžovky (Jaroměř) 0 : 5
Hangover team (Pardubice) : MIX Team (Pardubice) 2 : 1
Cuba Libre Ladies (Hradec Králové) : Růžovky (Jaroměř) 1 : 3
MIX Team (Pardubice) : ICE GIRLS (Středočeský kraj) 5 : 0
Hangover team (Pardubice) : Růžovky (Jaroměř) 1 : 1
Cuba Libre Ladies (HK) : MIX Team (Pardubice) 3 : 0
Hangover team (Pardubice) : ICE GIRLS (Středočeský kraj) 9 : 1
o 3. místo
Hangover team (Pardubice) : MIX Team (Pardubice) 2 : 0
FINÁLE
Cuba Libre Ladies (HK) : Růžovky (Jaroměř) 3 : 1

 

 

P Skupina LADIES - hřiště č. 3 V R P Skóre B
1 Cuba Libre Ladies (Hradec Králové) 3 0 1 13 : 6 9
2 Růžovky (Jaroměř) 2 2 0 11 : 4 8
3 Hangover team (Pardubice) 2 1 1 14 : 7 7
4 MIX Team (Pardubice) 1 1 2 8 : 7 4
5 ICE GIRLS (Středočeský kraj) 0 0 4 2 : 24 0

 

 

FINÁLOVÝ PAVOUK - OPEN

OSMIFIÁLE (TOP 16)
FC Brazil Kladno   TJ Spoje Praha 1 : 2
Gigantes (Hradec Králové)   Mordor Team (Městec Králové) 3 : 0
Golden Guns (Hradec Králové)   Wayne's team (Nové Město n. M.) 1 : 0
VITO TEAM (Teplice)   Joga bonito (Vamberk) 2 : 1
RB Chlumec (Chlumec n. C.)   Young Boys Prague (Praha) 4 : 3
MAGIX (SVK - Sereď)   Vítěz tohoto zápasu (HK) 1 : 2
Doberáci (Kladno)   FC TEXAS Nové Strašecí  1 : 0
Selaví (Jaroměř)   FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 2 : 1
ČTVRTFINÁLE
TJ Spoje Praha   Gigantes (Hradec Králové) 3 : 0
Golden Guns (Hradec Králové)   VITO TEAM (Teplice) 3 : 1
RB Chlumec (Chlumec n. C.)   Vítěz tohoto zápasu (Hradec Králové) 2 : 1
Doberáci (Kladno)   Selaví (Jaroměř) 2 : 1
SEMIFINÁLE
TJ Spoje Praha   Golden Guns (Hradec Králové) 0 : 1
RB Chlumec (Chlumec n. C.)   Doberáci (Kladno) 3 : 2
o 3. místo
TJ Spoje Praha   Doberáci (Kladno) 2 : 0
FINÁLE
Golden Guns (Hradec Králové)   RB Chlumec (Chlumec n. C.) 2 : 0

 

 

NEDĚLE - SEMIFINÁLOVÉ SKUPINY - OPEN

Skupina SF A - hřiště č. 1
FK Boca Chotěboř : Tatranky (Hostinné) 1 : 1
FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : LW Malibu (Ostrava) 1 : 3
FC Brazil Kladno : FK Boca Chotěboř 5 : 2
Tatranky (Hostinné) : FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 2 : 4
FC Brazil Kladno : LW Malibu (Ostrava) 1 : 1
FK Boca Chotěboř : FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 0 : 3
LW Malibu (Ostrava) : Tatranky (Hostinné) 3 : 3
FC Brazil Kladno : FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 2 : 0
FK Boca Chotěboř : LW Malibu (Ostrava) 2 : 1
FC Brazil Kladno : Tatranky (Hostinné) 3 : 3

 

P Skupina SF A - hřiště č. 1 V R P Skóre B
1 FC Brazil Kladno 2 2 0 11 : 6 8
2 FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 2 0 2 8 : 7 6
3 LW Malibu (Ostrava) 1 2 1 8 : 7 5
4 FK Boca Chotěboř 1 1 2 5 : 10 4
5 Tatranky (Hostinné) 0 3 1 9 : 11 3

 

Skupina SF B - hřiště č. 2
Gigantes (Hradec Králové) : AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava) 3 : 0
Kanonieri (SVK - Bratislava) : FC TEXAS Nové Strašecí  0 : 3
Černovci (SVK - Ružomberok) : Gigantes (Hradec Králové) 0 : 4
AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava) : Kanonieri (SVK - Bratislava) 3 : 0
Černovci (SVK - Ružomberok) : FC TEXAS Nové Strašecí  0 : 3
Gigantes (Hradec Králové) : Kanonieri (SVK - Bratislava) 3 : 0
FC TEXAS Nové Strašecí  : AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava) 1 : 1
Černovci (SVK - Ružomberok) : Kanonieri (SVK - Bratislava) 3 : 0
Gigantes (Hradec Králové) : FC TEXAS Nové Strašecí  2 : 1
Černovci (SVK - Ružomberok) : AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava) 5 : 4

 

P Skupina SF B - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1 Gigantes (Hradec Králové) 4 0 0 12 : 1 12
2 FC TEXAS Nové Strašecí  2 1 1 8 : 3 7
3 Černovci (SVK - Ružomberok) 2 0 2 8 : 11 6
4 AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava) 1 1 2 8 : 9 4
5 Kanonieri (SVK - Bratislava) 0 0 4 0 : 12 0

 

 

Skupina SF C - hřiště č. 3
Golden Guns (Hradec Králové) : BFK Orel HK (Hradec Králové) 2 : 0
Vítěz tohoto zápasu (HK) : 1. FC Chachaři Ostrava 2007 5 : 2
T.T.I.Team (Pardubice) : Golden Guns (Hradec Králové) 1 : 4
BFK Orel HK (Hradec Králové) : Vítěz tohoto zápasu (HK) 2 : 1
T.T.I.Team (Pardubice) : 1. FC Chachaři Ostrava 2007 5 : 1
Golden Guns (Hradec Králové) : Vítěz tohoto zápasu (HK) 0 : 0
1. FC Chachaři Ostrava 2007 : BFK Orel HK (Hradec Králové) 0 : 2
T.T.I.Team (Pardubice) : Vítěz tohoto zápasu (HK) 2 : 4
Golden Guns (Hradec Králové) : 1. FC Chachaři Ostrava 2007 3 : 1
T.T.I.Team (Pardubice) : BFK Orel HK (Hradec Králové) 3 : 1

 

 

P Skupina SF C - hřiště č. 3 V R P Skóre     B
1 Golden Guns (Hradec Králové) 3 1 0 9 : 2 10
2 Vítěz tohoto zápasu (HK) 2 1 1 10 : 6 7
3 T.T.I.Team (Pardubice) 2 0 2 11 : 10 6
4 BFK Orel HK (Hradec Králové) 2 0 2 5 : 6 6
5 1. FC Chachaři Ostrava 2007 0 0 4 4 : 15 0

 

 

Skupina SF D - hřiště č. 4
FORTUNA Team (Vlašim) : Dudáci (Plzeň) 5 : 3
Young Boys Prague (Praha) : LaGarda (České Budějovice) 3 : 2
VITO TEAM (Teplice) : FORTUNA Team (Vlašim) 2 : 0
Dudáci (Plzeň) : Young Boys Prague (Praha) 1 : 3
VITO TEAM (Teplice) : LaGarda (České Budějovice) 4 : 0
FORTUNA Team (Vlašim) : Young Boys Prague (Praha) 3 : 4
LaGarda (České Budějovice) : Dudáci (Plzeň) 5 : 2
VITO TEAM (Teplice) : Young Boys Prague (Praha) 3 : 3
FORTUNA Team (Vlašim) : LaGarda (České Budějovice) 2 : 1
VITO TEAM (Teplice) : Dudáci (Plzeň) 2 : 1

 

 

P Skupina SF D - hřiště č. 4 V R P Skóre     B
1 VITO TEAM (Teplice) 3 1 0 11 : 4 10
2 Young Boys Prague (Praha) 3 1 1 13 : 9 10
3 FORTUNA Team (Vlašim) 2 0 2 10 : 10 6
4 LaGarda (České Budějovice) 1 0 3 8 : 11 3
5 Dudáci (Plzeň) 0 0 4 7 : 15 0

 

 

Skupina SF E - hřiště č. 5
Joga bonito (Vamberk) : Káňata Broumov 4 : 2
FC Pivo (Praha) : Miláno Jaroměř 0 : 2
RB Chlumec (Chlumec n. C.) : Joga bonito (Vamberk) 1 : 1
Káňata Broumov : FC Pivo (Praha) 2 : 0
RB Chlumec (Chlumec n. C.) : Miláno Jaroměř 1 : 1
Joga bonito (Vamberk) : FC Pivo (Praha) 2 : 0
Miláno Jaroměř : Káňata Broumov 2 : 2
RB Chlumec (Chlumec n. C.) : FC Pivo (Praha) 3 : 0
Joga bonito (Vamberk) : Miláno Jaroměř 1 : 1
RB Chlumec (Chlumec n. C.) : Káňata Broumov 7 : 3

 

 

P Skupina SF E - hřiště č. 5 V R P Skóre     B
1 RB Chlumec (Chlumec n. C.) 2 2 0 12 : 5 8
2 Joga bonito (Vamberk) 2 2 0 8 : 4 8
3 Miláno Jaroměř 1 3 0 6 : 4 6
4 Káňata Broumov 1 1 2 9 : 13 4
5 FC Pivo (Praha) 0 0 4 0 : 9 0

 

 

Skupina SF F - hřiště č. 6
Olympique (SVK - Galanta) : Wayne's team (Nové Město n. M.) 0 : 0
MAGIX (SVK - Sereď) : Pampuch Team Liberec 3 : 1
TJ Spoje Praha : Olympique (SVK - Galanta) 0 : 2
Wayne's team (Nové M. n. M.) : MAGIX (SVK - Sereď) 4 : 1
TJ Spoje Praha : Pampuch Team Liberec 6 : 3
Olympique (SVK - Galanta) : MAGIX (SVK - Sereď) 0 : 6
Pampuch Team Liberec : Wayne's team (Nové M. n. M.) 0 : 2
TJ Spoje Praha : MAGIX (SVK - Sereď) 0 : 1
Olympique (SVK - Galanta) : Pampuch Team Liberec 1 : 1
TJ Spoje Praha : Wayne's team (Nové Město n. M.) 2 : 0

 

P Skupina SF F - hřiště č. 6 V R P Skóre     B
1 MAGIX (SVK - Sereď) 3 0 1 11 : 5 9
2 Wayne's team (Nové Město n. M.) 2 1 1 6 : 3 7
3 TJ Spoje Praha 2 0 2 8 : 6 6
4 Olympique (SVK - Galanta) 1 2 1 3 : 7 5
5 Pampuch Team Liberec 0 1 3 5 : 12 1

 

 

Skupina SF G - hřiště č. 7
Union Kostelec (Kostelec n. O.) : Mordor Team (Městec Králové) 0 : 1
Doberáci (Kladno) : Selaví (Jaroměř) 3 : 0
FC Notor Střešovice : Union Kostelec (Kostelec n. O.) 1 : 8
Mordor Team (Městec Králové) : Doberáci (Kladno) 1 : 2
FC Notor Střešovice : Selaví (Jaroměř) 2 : 10
Union Kostelec (Kostelec n. O.) : Doberáci (Kladno) 1 : 3
Selaví (Jaroměř) : Mordor Team (Městec Králové) 1 : 2
FC Notor Střešovice : Doberáci (Kladno) 2 : 7
Union Kostelec (Kostelec n. O.) : Selaví (Jaroměř) 1 : 4
FC Notor Střešovice : Mordor Team (Městec Králové) 0 : 10

 

 

P Skupina SF G - hřiště č. 7 V R P Skóre     B
1 Doberáci (Kladno) 4 0 0 15 : 4 12
2 Mordor Team (Městec Králové) 3 0 1 14 : 3 9
3 Selaví (Jaroměř) 2 0 2 15 : 8 6
4 Union Kostelec (Kostelec n. O.) 1 0 3 10 : 9 3
5 FC Notor Střešovice 0 0 4 5 : 35 0

zpět | 2017-07-03 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi