Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

 

ROZLOSOVÁNÍ Babylon cupu 2017

 

LADIES

Skupina LADIES - hřiště č. 3
Cuba Libre Ladies (Hradec Králové) : ICE GIRLS (Středočeský kraj)      
Růžovky (Jaroměř) : MIX Team (Pardubice)      
Hangover team (Pardubice) : Cuba Libre Ladies (Hradec Králové)      
ICE GIRLS (Středočeský kraj) : Růžovky (Jaroměř)      
Hangover team (Pardubice) : MIX Team (Pardubice)      
Cuba Libre Ladies (Hradec Králové) : Růžovky (Jaroměř)      
MIX Team (Pardubice) : ICE GIRLS (Středočeský kraj)      
Hangover team (Pardubice) : Růžovky (Jaroměř)      
Cuba Libre Ladies (Hradec Králové) : MIX Team (Pardubice)      
Hangover team (Pardubice) : ICE GIRLS (Středočeský kraj)      
o 3. místo      
FINÁLE      

 

P Skupina LADIES - hřiště č. 3 V R P Skóre B
1 Cuba Libre Ladies (Hradec Králové)         :    
2 Růžovky (Jaroměř)         :    
3 MIX Team (Pardubice)         :    
4 Hangover team (Pardubice)         :    
5 ICE GIRLS (Středočeský kraj)         :    

 

 

OPEN

DOPOLEDNE - RŮŽOVKA - 8:30 až 13:30

 

Skupina A - hřiště č. 1
FK Boca Chotěboř : Wayne's team (Nové Město n. M.)   :  
Plejbojs (Jaroměř) : Doberáci (Kladno)   :  
BFK Orel HK (Hradec Králové) : FK Boca Chotěboř   :  
Wayne's team (Nové Město n. M.) : Plejbojs (Jaroměř)   :  
BFK Orel HK (Hradec Králové) : Doberáci (Kladno)   :  
FK Boca Chotěboř : Plejbojs (Jaroměř)   :  
Doberáci (Kladno) : Wayne's team (Nové Město n. M.)   :  
BFK Orel HK (Hradec Králové) : Plejbojs (Jaroměř)   :  
FK Boca Chotěboř : Doberáci (Kladno)   :  
BFK Orel HK (Hradec Králové) : Wayne's team (Nové Město n. M.)   :  

 

P Skupina A - hřiště č. 1 V R P Skóre B
1 FK Boca Chotěboř         :    
2 Plejbojs (Jaroměř)         :    
3 Doberáci (Kladno)         :    
4 BFK Orel HK (Hradec Králové)         :    
5 Wayne's team (Nové Město n. M.)         :    

 

Skupina B - hřiště č. 2
Káňata Broumov : FC Velká Ledhuje (Police n. M.)      
Sparta Mratín : Kompotare (SVK - Nižný Hrabovec)      
Selaví (Jaroměř) : Káňata Broumov      
FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : Sparta Mratín      
Selaví (Jaroměř) : Kompotare (SVK - Nižný Hrabovec)      
Káňata Broumov : Sparta Mratín      
Kompotare (SVK - Nižný Hrabovec) : FC Velká Ledhuje (Police n. M.)      
Selaví (Jaroměř) : Sparta Mratín      
Káňata Broumov : Kompotare (SVK - Nižný Hrabovec)      
Selaví (Jaroměř) : FC Velká Ledhuje (Police n. M.)      

 

P Skupina B - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1 Káňata Broumov         :    
2 Sparta Mratín         :    
3 Kompotare (SVK - Nižný Hrabovec)         :    
4 Selaví (Jaroměř)         :    
5 FC Velká Ledhuje (Police n. M.)         :    

 

Skupina C - hřiště č. 3
ManŽdírnice United  : Pivaři (Neratovice)      
SK Babylon (Jaroměř) : MAGIX (SVK - Sereď)      
Gigantes (Hradec Králové) : ManŽdírnice United       
Pivaři (Neratovice) : SK Babylon (Jaroměř)      
Gigantes (Hradec Králové) : MAGIX (SVK - Sereď)      
ManŽdírnice United  : SK Babylon (Jaroměř)      
MAGIX (SVK - Sereď) : Pivaři (Neratovice)      
Gigantes (Hradec Králové) : SK Babylon (Jaroměř)      
ManŽdírnice United  : MAGIX (SVK - Sereď)      
Gigantes (Hradec Králové) : Pivaři (Neratovice)      

 

P Skupina C - hřiště č. 3 V R P Skóre B
1 ManŽdírnice United          :    
2 SK Babylon (Jaroměř)         :    
3 MAGIX (SVK - Sereď)         :    
4 Gigantes (Hradec Králové)         :    
5 Pivaři (Neratovice)         :    

 

Skupina D - hřiště č. 4
Squadra Azura (Jičín) : Jižní Sheepy (Praha)      
Kanonieri (SVK - Bratislava) : Pampuch Team Liberec      
Dynamo Bukvatubov (Kolín) : Squadra Azura (Jičín)      
Jižní Sheepy (Praha) : Kanonieri (SVK - Bratislava)      
Dynamo Bukvatubov (Kolín) : Pampuch Team Liberec      
Squadra Azura (Jičín) : Kanonieri (SVK - Bratislava)      
Pampuch Team Liberec : Jižní Sheepy (Praha)      
Dynamo Bukvatubov (Kolín) : Kanonieri (SVK - Bratislava)      
Squadra Azura (Jičín) : Pampuch Team Liberec      
Dynamo Bukvatubov (Kolín) : Jižní Sheepy (Praha)      

 

P Skupina D - hřiště č. 4 V R P Skóre B
1 Squadra Azura (Jičín)         :    
2 Kanonieri (SVK - Bratislava)         :    
3 Pampuch Team Liberec         :    
4 Dynamo Bukvatubov (Kolín)         :    
5 Jižní Sheepy (Praha)         :    

 

Skupina E - hřiště č. 5
FC Brazil Kladno : TJ Sokol Trstín (SVK)      
Antimove Pardubice  : Miláno Jaroměř      
Golden Guns (Hradec Králové) : FC Brazil Kladno      
TJ Sokol Trstín (SVK) : Antimove Pardubice       
Golden Guns (Hradec Králové) : Miláno Jaroměř      
FC Brazil Kladno : Antimove Pardubice       
Miláno Jaroměř : TJ Sokol Trstín (SVK)      
Golden Guns (Hradec Králové) : Antimove Pardubice       
FC Brazil Kladno : Miláno Jaroměř      
Golden Guns (Hradec Králové) : TJ Sokol Trstín (SVK)      

 

P Skupina E - hřiště č. 5 V R P Skóre B
1 FC Brazil Kladno         :    
2 Antimove Pardubice          :    
3 Miláno Jaroměř         :    
4 Golden Guns (Hradec Králové)         :    
5 TJ Sokol Trstín (SVK)         :    

 

Skupina F - hřiště č. 6
Pampuch Team Liberec B : SK Čmoudi (Náchod)      
Vítěz tohoto zápasu (Hradec Králové) : Tatranky (Hostinné)      
RB Chlumec (Chlumec n. C.) : Pampuch Team Liberec B      
SK Čmoudi (Náchod) : Vítěz tohoto zápasu (Hradec Králové)      
RB Chlumec (Chlumec n. C.) : Tatranky (Hostinné)      
Pampuch Team Liberec B : Vítěz tohoto zápasu (Hradec Králové)      
Tatranky (Hostinné) : SK Čmoudi (Náchod)      
RB Chlumec (Chlumec n. C.) : Vítěz tohoto zápasu (Hradec Králové)      
Pampuch Team Liberec B : Tatranky (Hostinné)      
RB Chlumec (Chlumec n. C.) : SK Čmoudi (Náchod)      

 

P Skupina F - hřiště č. 6 V R P Skóre B
1 Pampuch Team Liberec B         :    
2 Vítěz tohoto zápasu (Hradec Králové)         :    
3 Tatranky (Hostinné)         :    
4 RB Chlumec (Chlumec n. C.)         :    
5 SK Čmoudi (Náchod)         :    

 

 

ODPOLEDNE - RŮŽOVKA - 14:00 až 19:00

 

Skupina G - hřiště č. 1
1. FC Chachaři Ostrava 2007 : Černovci (SVK - Ružomberok)      
CK MED KIELCE (PL - Kielce) : U17 (Jaroměř)      
FORTUNA Team (Vlašim) : 1. FC Chachaři Ostrava 2007      
Černovci (SVK - Ružomberok) : CK MED KIELCE (PL - Kielce)      
FORTUNA Team (Vlašim) : U17 (Jaroměř)      
1. FC Chachaři Ostrava 2007 : CK MED KIELCE (PL - Kielce)      
U17 (Jaroměř) : Černovci (SVK - Ružomberok)      
FORTUNA Team (Vlašim) : CK MED KIELCE (PL - Kielce)      
1. FC Chachaři Ostrava 2007 : U17 (Jaroměř)      
FORTUNA Team (Vlašim) : Černovci (SVK - Ružomberok)      

 

P Skupina G - hřiště č. 1 V R P Skóre B
1 1. FC Chachaři Ostrava 2007         :    
2 CK MED KIELCE (PL - Kielce)         :    
3 U17 (Jaroměř)         :    
4 FORTUNA Team (Vlašim)         :    
5 Černovci (SVK - Ružomberok)         :    

 

Skupina H - hřiště č. 2
Mordor Team (Městec Králové) : Rébus (Jaroměř)      
Young Boys Prague (Praha) : FC Real Copa (Jaroměř)      
T.T.I.Team (Pardubice) : Mordor Team (Městec Králové)      
Rébus (Jaroměř) : Young Boys Prague (Praha)      
T.T.I.Team (Pardubice) : FC Real Copa (Jaroměř)      
Mordor Team (Městec Králové) : Young Boys Prague (Praha)      
FC Real Copa (Jaroměř) : Rébus (Jaroměř)      
T.T.I.Team (Pardubice) : Young Boys Prague (Praha)      
Mordor Team (Městec Králové) : FC Real Copa (Jaroměř)      
T.T.I.Team (Pardubice) : Rébus (Jaroměř)      


P Skupina H - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1 Mordor Team (Městec Králové)         :    
2 Young Boys Prague (Praha)         :    
3 FC Real Copa (Jaroměř)         :    
4 T.T.I.Team (Pardubice)         :    
5 Rébus (Jaroměř)         :    

 

Skupina I - hřiště č. 4
FC Gigifufu (Zavidov) : Azbestové žalúdky (SVK - Sereď)      
AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava) : LaGarda (České Budějovice)      
Joga bonito (Vamberk) : FC Gigifufu (Zavidov)      
Azbestové žalúdky (SVK - Sereď) : AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava)      
Joga bonito (Vamberk) : LaGarda (České Budějovice)      
FC Gigifufu (Zavidov) : AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava)      
LaGarda (České Budějovice) : Azbestové žalúdky (SVK - Sereď)      
Joga bonito (Vamberk) : AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava)      
FC Gigifufu (Zavidov) : LaGarda (České Budějovice)      
Joga bonito (Vamberk) : Azbestové žalúdky (SVK - Sereď)      

 

P Skupina I - hřiště č. 4 V R P Skóre B
1 FC Gigifufu (Zavidov)         :    
2 AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava)         :    
3 LaGarda (České Budějovice)         :    
4 Joga bonito (Vamberk)         :    
5 Azbestové žalúdky (SVK - Sereď)         :    

 

Skupina J - hřiště č. 5
FC Pivo (Praha) : VITO TEAM (Teplice)      
VRD Sever 92 (Liberec) : Gumotex Jaroměř      
TJ Spoje Praha : FC Pivo (Praha)      
VITO TEAM (Teplice) : VRD Sever 92 (Liberec)      
TJ Spoje Praha : Gumotex Jaroměř      
FC Pivo (Praha) : VRD Sever 92 (Liberec)      
Gumotex Jaroměř : VITO TEAM (Teplice)      
TJ Spoje Praha : VRD Sever 92 (Liberec)      
FC Pivo (Praha) : Gumotex Jaroměř      
TJ Spoje Praha : VITO TEAM (Teplice)      

 

P Skupina J - hřiště č. 5 V R P Skóre B
1 FC Pivo (Praha)         :    
2 VRD Sever 92 (Liberec)         :    
3 Gumotex Jaroměř         :    
4 TJ Spoje Praha         :    
5 VITO TEAM (Teplice)         :    

 

Skupina K - hřiště č. 6  
Olympique (SVK - Galanta) : FC Notor Střešovice      
Power Rangers (Jihlava) : FC TEXAS Nové Strašecí       
Nagyszentjános (HUN) : Olympique (SVK - Galanta)      
FC Notor Střešovice : Power Rangers (Jihlava)      
Nagyszentjános (HUN) : FC TEXAS Nové Strašecí       
Olympique (SVK - Galanta) : Power Rangers (Jihlava)      
FC TEXAS Nové Strašecí  : FC Notor Střešovice      
Nagyszentjános (HUN) : Power Rangers (Jihlava)      
Olympique (SVK - Galanta) : FC TEXAS Nové Strašecí       
Nagyszentjános (HUN) : FC Notor Střešovice      

 

P Skupina K - hřiště č. 6 V R P Skóre B
1 Olympique (SVK - Galanta)         :    
2 Power Rangers (Jihlava)         :    
3 FC TEXAS Nové Strašecí          :    
4 Nagyszentjános (HUN)         :    
5 FC Notor Střešovice         :    

 

Skupina L - hřiště č. 7
LW Malibu (Ostrava) : Liliputi (České Meziříčí)      
Klub Odložených Mužů (Praha) : Dudáci (Plzeň)      
Union Kostelec (Kostelec n. O.) : LW Malibu (Ostrava)      
Liliputi (České Meziříčí) : Klub Odložených Mužů (Praha)      
Union Kostelec (Kostelec n. O.) : Dudáci (Plzeň)      
LW Malibu (Ostrava) : Klub Odložených Mužů (Praha)      
Dudáci (Plzeň) : Liliputi (České Meziříčí)      
Union Kostelec (Kostelec n. O.) : Klub Odložených Mužů (Praha)      
LW Malibu (Ostrava) : Dudáci (Plzeň)      
Union Kostelec (Kostelec n. O.) : Liliputi (České Meziříčí)      

 

P Skupina L - hřiště č. 7 V R P Skóre B
1 LW Malibu (Ostrava)         :    
2 Klub Odložených Mužů (Praha)         :    
3 Dudáci (Plzeň)         :    
4 Union Kostelec (Kostelec n. O.)         :    
5 Liliputi (České Meziříčí)         :    

zpět | 2017-07-03 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi